Vitajte vo veľkoobchode svetkamenov.sk

0

Celkom € 0,00

 x 

Naposledy pridané položky

  1. Váš košík je prázdny.

Kategórie

Himalájska soľ do kúpeľa 1 kg

Cena bez DPH : € 1,30
Drvená soľ z Himalájí určená nielen na kúpeľ. Rýchlo rozpustná, bez arómy. Čisto založená na prírodnej báze. Pomáha k zjemneniu pokožky ako aj na rôzne druhy ekzémov.
V balíčku je cca 1,00 kg soli.
Poznámka :

Himalájska soľ je veľmi vhodná na soľný kúpeľ. Takýto kúpeľ sa môže vyrovnať aj trojdňovej pôstnej detoxikačnej kúre. Odporúča sa, aby kúpeľ trval cca 30 min. a malo by ísť aspoň o 1 %-ný roztok (napríklad na 100 l vaňu je potrebný aspoň 1 kg himalájskej soli). Je možné použiť aj vyššiu koncentráciu, pri otvorených ranách však vždy spočiatku nižšiu: 2 – 3%. Vhodná teplota vody je asi 37°C. Nie je vhodné popri tom používať akékoľvek saponáty či mydlo. Po kúpeli sa neoplachuje, len si telo utrieme. Je žiadúce si po kúpeli aj 1 hodinu oddýchnuť. Soľný kúpeľ sa odporúča aj pri suchej pokožke. Soľné kúpele je možné aplikovať podľa potreby aj podľa nálady.

Kúpeľ z himalájskej soli je teda veľmi vhodný pre detoxikáciu organizmu, pri prekyslení, pre zaktivovanie homeostázy (vnútornej rovnováhy organizmu), pri suchej alebo aj mastnej pokožke, pomáha tiež pri problémoch ako je: neurodermatitída, psoriáza, bradavice, plesne na nohách, popraskaná koža, pri gynekologických zápalových ochoreniach a bakteriálnych infekciách (napríklad pri suchej pošve môže pomôcť: denne 3%-ný sedací kúpeľ). Kúpeľ z himalájskej soli tiež môže pomôcť pri strese, vyčerpanosti a poruchách spánku.

0Recenzie

    Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

PERLA

  • ADR.  Horná Huta 45, 96901 Banská Štiavnica
  • TEL.  +421 456 921 146, +421 905 178 047
  • MAIL. svetkamenov@svetkamenov.sk
  • Ž.L.: č. Živnostenského registra 602-824 v Banskej Štiavnici